X
X

Grupa APH specjalizuje się w dostarczaniu, serwisowaniu maszyn do produkcji warzyw oraz zwiększaniu wydajności specjalistów w branży ziemniaków, warzyw oraz nawadniania. Dostarczamy efektywne, zintegrowane oraz innowacyjne rozwiązania. Spełniamy wymagania klientów dzięki wykwalifikowaniu naszych specjalistów, którzy posiadają ukierunkowaną wiedzę i operują w ramach czterech działów: maszyny polowe, nawadnianie, przechowalnictwo oraz inżynieria.
(APH Field Equipment, APH Irrigation, APH In-store Solutions i APH Engineering)

Grupa APH wyróżnia się na tle innych dzięki zorientowanemu oraz zintegrowanemu podejściu na rozwiązania, które mają na celu zwiększenie wydajności, która jest dla klienta bardzo ważna.
Obszar grupy APH znajduje się głównie w Rosji, Europie Środkowej i Wschodniej, Chinach, Turcji i Ameryce Łacińskiej. Grupa APH współpracuje z producentami urządzeń Baselier, Dewulf, Miedema, Omnivent, Manter i T-L.

Grupa APH zatrudnia około 85 pracowników na całym świecie. Wspólnie pracujemy nad zintegrowanymi i innowacyjnymi rozwiązaniami, a Polska jest jednym z naszych głównych rynków.
W związku ze wzrostem, którego obecnie doświadczamy, szukamy:

Mechanika maszyn rolniczych
(Północna część Polski)

Zakres obowiązków:

Jako mechanik maszyn rolniczych będziesz odpowiedzialny za:

  • Uruchamianie nowych maszyn, w tym szkolenie użytkowników końcowych
  • Kontakt z siedzibą główną w Holandii oraz kontrahentami grupy APH
  • Serwisy u klientów
  • Sprzedaż części zamiennych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży rolniczej lub pokrewnej (naprawy pojazdów, maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych itp)
  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • Rozległa znajomość hydrauliki i elektroniki
  • Zorientowanie na klienta

Miejsce zatrudnienia

  • Słupsk, Polska

Oferujemy

Praca pełna wyzwań w stale rozwijającym się składzie. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia. Zapewniamy niezbędne narzędzie do pracy : samochód służbowy, telefon, laptop.

Aplikowanie

Jeżeli masz jakieś pytania do powyższej oferty skontaktuj się z Mindert Pool (mindert@aph.nl – +31 6 1313 2314) lub Jackiem Klimas (+48 509 049 995).
Swoje CV w języku angielskim lub polskim prześlij na adres mailowy mindert@aph.nl lub przynieś osobiście – ul. Piekiełko 25, 76-200 Słupsk.